Sanatçı Fettah Can’da ‘Yükseliş’e Geçti

06 Temmuz 2021 Salı 18:19
Bu haber 55 kez okundu

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, İskenderun Turizm ve Kültür Festivali’nde sahne alan Sanatçı Fettah Can’ı ağırladı.

Sanatçı Fettah Can'da ‘Yükseliş'e Geçti

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, İskenderun Turizm ve Kültür Festivali’nde sahne alan Sanatçı Fettah Can’ı ağırladı.


Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu Nuri Üysen, sanata ve sanatçıya verdiği önemi her fırsatta gösterirken, konser vermek üzere kente gelen yakın dostu Fettah Can’ı Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nde ağırladı. Duayen Eğitimci Nuri Üysen’e, Genel Müdür Aykut Davut Öktem, Sanatçı Habib, Kurumsal İletişim Direktörü Ercan Aflaz ve Klarnet Ustası Ethem Yavuz eşlik etti.


Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nü gezen Sanatçı Fettah Can, Kampüsün her adımında eğitim adına, sanat adına, kültür ve bilim adına her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü söyledi. Sanatçı Fettah Can, çift dilli eğitim, müzik ve resim atölyelerinden sonra Uzay gözlem evi Planeteryum ve Doff’ta yaşadığı deneyimden sonra hayranlığını Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu Nuri Üysen ve Genel Müdür Aykut Davut Öktem’e ileterek, “Bir daha eğitim hayatıma başlamak fırsatım olsa Yükseliş Koleji’ni tercih ederdim” yorumunu yaptı.


Başarılı Sanatçı Fettah Can’dan övgüleri duyan Nuri Üysen, “Ben sadece Yükseliş Koleji’nin fiziki şartlarıyla eğitimin olmazsa olmazı donanımlarını kazandırdım. Bu kampüsün ve herşeyin sahibi çocuklarımız.  Şahsım ve İdarecilerim, öğretmenlerimiz, çocuklarımızın aydınlık geleceği için çalışıyoruz” diyerek, Sanatçı Fettah Can’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Yorum Gönder