Secret Paradise Cafe&Breakfast Muhteşem Bir Açılışla Hizmete Başladı…

26 Ağustos 2023 Cumartesi 15:46
Bu haber 255 kez okundu

Kuruculuğunu bölgenin tanınan iş insanı Numan Yasin Okur’un yaptığı Secret Paradise yoğun katılım ve ilgiyle açıldı.

Secret Paradise Cafe&Breakfast Muhteşem Bir Açılışla Hizmete Başladı…

Kuruculuğunu bölgenin tanınan iş insanı Numan Yasin Okur’un yaptığı Secret Paradise yoğun katılım ve ilgiyle açıldı.

Hatay AK Parti Milletvekili Abdülkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Bülent Özer, Tona Yapı Sahibi Yönetim Kurulu Üyesi ve Deik Kamerun İş Konseyi Başkanı Ahmet Demirtaş, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz’Eğitim Bir-Sen başkanı Cengiz Kaya, Memur-Sen Başkanı Ömer Kabaklı, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özdemir, Mega Medya Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun, Diş Hekimi Uğur Feriz, Enerjisa İskenderun Müdürü Ömer Osman Bilgili, Öz Yıldırım Yapı Market Sahiplerinden Emre Yıldırım, Sanayi esnaflarından Esat Gümüşbaş, Diş Dünyası Sahibi Bestami Yılmaz ve birçok okul, kurum müdürünün katıldığı açılışa ilgi yoğundu. Açılış öncesi konuşma yapan Belediye başkanı Fatih Tosyalı, "Açacağımız bu cafemizin öncelikle işletme sahibine ve sonra da şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Numan Bey’e ve ekibine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ise, "Mekan çok güzel olmuş. Allah hayırlı bereketli kazançlar nasip etsin. Buradan bütün İskenderun’lu hemşerilerimize çağrıda bulunuyoruz. Gündoğumunu, günbatımını izlemek için ve keyifle vakit geçirebileceğiniz, ailenizle vakit geçirebileceğiniz enfes bir yer olmuş. Numan kardeşimi ve ekibini tebrik ediyorum. Hayırlı, bereketli kazançlı olmasını diliyorum" dedi .

Özel müzik dinletisi ve gösteriler eşliğinde açılan Secret Paradise eşşiz manzarası ve özel lezzetleriyle  İskenderun ve bölge halkının artık yeni gözde mekanı olacak.

Yorum Gönder