Seyfi Başkan: ‘Denizciler’deki Parkların Bakımı Yapılıyor’

15 Eylül 2018 Cumartesi 14:36
Bu haber 166 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Denizciler’deki parkların genel bakımının yapıldığını belirtti. İskenderun Belediyesi Park Bahçe müdürlüğü ekipleri Denizciler Şehit Polis Burhan Mercan parkının genel temizlik ve bakım çalışmalarını tamamlandı.

Seyfi Başkan: ‘Denizciler'deki Parkların Bakımı Yapılıyor'

 İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Denizciler’deki parkların genel bakımının yapıldığını belirtti.

İskenderun Belediyesi Park Bahçe müdürlüğü ekipleri Denizciler Şehit Polis Burhan Mercan parkının genel temizlik ve bakım çalışmalarını tamamlandı.

Ekipler ilçe genelinde park ve yeşil alanlarda bakım ve temizleme çalışmasına aralıksız devam ediyor. 

Çalışmaların belli rutin olarak devam ettiğini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Belediye olarak ilçe merkezi haricinde dış mahallelerde de çalışma yürütüyoruz. İlçemize kazandırdığımız park ve yeşil alan konusunda halkımızdan takdir alırken yine bu park ve yeşil alanların temizliği konusunda titizlikle çalışmalara devam ediyoruz. Ekipler bu parkta geniş çaplı sürdürdükleri temizlik işlerine devam ettiler” dedi.

Parklarımızı Temiz Tutalım

İskenderun genelindeki bazı parkların mesire alanı olarak da kullanıldığını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Vatandaşlarımız bu ağaçlık alanlarda piknik, mangal ve benzeri etkinlikler yapıyor. Vatandaşlarımızdan ricamız bu parkların ve alanları temiz tutmaları, çöplerini etrafa değil çöp kutularına atmalarını istiyoruz. Duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, her zaman temiz bir çevre için çalıştığımızı belirtiyoruz” diye konuştu.

 

Yorum Gönder