Söz Konusu İskenderun, Gerisi Teferruat

23 Temmuz 2019 Salı 16:38
Bu haber 112 kez okundu

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Söz Konusu İskenderun, Gerisi Teferruat

 İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti. Kaymakam İskender Yönden’in gerçekleştirdiği belediye ziyaretinde Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile İskenderun konuşuldu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ”değerli Kaymakamımız Sayın İskender Yönden ilçemizde çok faydalı ve başarılı projelere imza atıyor. Her zaman olduğu gibi Kaymakamlarımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Hepimizin amacı halka en iyi hizmeti vermektir. Bu anlayış çerçevesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İskenderun’u gelece hep birlikte hazırlayacağız” dedi.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

İskenderun Kaymakamı Yönden ise “Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı ile halka hizmet noktasında sürekli diyalog halindeyiz. İskenderun Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri. Kıymetli vatandaşlarımıza hizmet noktasında gece gündüz demeden çalışıyoruz. İlçenin bir bütün olarak sorunları sahiplenmesi ve çözüm odaklı hareket edebilmesi adına Kaymakamlık ve Belediye işbirliği çok önemli. Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Sıcak bir sohbet havasında geçen görüşme esnasında Kaymakam Yönden ve Başkan Fatih Tosyalı, ilçeye ait konular üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Yorum Gönder