TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANINDAN ZİYARET

05 Şubat 2016 Cuma 11:01
Bu haber 842 kez okundu

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Genel Başkanı Ergün Atalay,İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANINDAN ZİYARET

Bayırbucak Türkmenleri için toplanan yardımı teslim etmek üzere ilimize gelen TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay şehrimize gelerek bir süre Başkan Seyfi Dingil ile görüştü

Atalay’ın ziyaretine, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan Ağar ve beraberindeki heyet de katıldı.Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken, Genel Başkan Atalay ve beraberindeki heyet, İskenderun’un hızla gelişen,büyüyen bir şehir olduğunu özellikle son zamanlarda yapılan yatırım ve projeler ile daha da kalkınacağından emin olduklarını dile getirdi.
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay,aldıkları bir karar neticesinde Bayırbucak Türkmenlerine yardım kampanyası başlatmak istediklerini belirterek, ‘’Biz Suriyeli misafirlerimiz ile ilgili son dört sene içerisinde Türk-iş olarak yapılması gerekenleri noksansız yapmaya gayret sarf ediyoruz.TÜRK-İŞ olarak onların yanında olduğumuzu hissettirmek üzere buralara geldik.Gelmişken Seyfi Başkanımızı da ziyaret etmek istedik.Kendisi ile güzel bir dostluğumuz var.Kendisine hizmetlerinde başarılar diledik”şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise,TÜRK-İŞ sendikasının ülke genelinde saygın bir yeri olduğuna vurgu yaparak,“Sevgili Genel Başkanımız değer verdiğimiz saygı duyduğumuz bir büyüğümüz.Bana göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederim. Özellikle belediye hizmetlerimizin de takdir görmesi ayrıca şahsımı mutlu etmiştir” dedi.


Yorum Gönder