Türkiye Gençlik Konseyi’nden Belediyeye Ziyaret

10 Mayıs 2018 Perşembe 17:55
Bu haber 162 kez okundu

Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkan Yardımcısı Kasım Bağdu, Zonguldak İl Başkanlığı üyeleri ile birlikte İskenderun Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Türkiye Gençlik Konseyi'nden Belediyeye Ziyaret

Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkan Yardımcısı Kasım Bağdu, Zonguldak İl Başkanlığı üyeleri ile birlikte İskenderun Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Ziyarette Gençlik Konseyi ile ilgili bilgiler aktaran Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkan Yardımcısı Kasım Bağdu, “Türkiye Gençlik Konseyi Zonguldak İl Başkanlığı üyelerimiz ‘Gönül Bağı’ projesi kapsamında İskenderun’a geldiler. Burada eğitim gören Suriyeli ilkokul öğrencilerine kendi aralarında topladıkları kırtasiye, giyecek ve çeşitli yardımları verecekler. Türkiye Gençlik Konseyi olarak Türkiye’nin birçok yerinde aktif bir şekilde çalışıyoruz. Türkiye Gençlik Konseyi olarak sorumluluk alan ve problem çözme becerisine sahip, okuyan, araştıran, sorgulayan geniş ufuklu bir gençlik oluşturma çabasındayız” dedi.

İskenderun Belediyesi Başkan Yardımcıları Halim Öztaş, Cemil Çengel ve meclis üyeleri tarafından karşılanan gençlik konseyi üyelerine İskenderun ve belediyenin çalışmaları hakkında genel bilgiler verildi.

Gençlerin toplumsal konulara duyarlı olmasının çok önemli olduğunu belirten İskenderun Belediyesi Başkan Yardımcısı Halim Öztaş, “Türkiye Gençlik Konseyi Zonguldak İl Başkanlığı üyelerini ağırlamaktan son derece memnunuz. Sizlerin bu anlamlı davranışlarından dolayı kutluyorum. Gençlerimizin toplumsal konulara duyarlı olmanız çok önemli. Gençlerimizin her zaman yanındayız. İskenderun Belediyesi olarak her zaman sosyal projelere ve eğitime destek olduk, olmaya da devam ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Gönder