Türkiye’nin Elmas Çocuğu İskenderun’da Konser Verdi

23 Kasım 2019 Cumartesi 16:15
Bu haber 169 kez okundu

Dünya İyi Niyet ve Barış Elçisi, Ekselans unvanlı uluslararası yardım gönüllüsü ve Türkiye’nin Elmas çocuğu olarak bilinen ses sanatçısı Ersin Faikzade, İskenderun Yükseliş Koleji’nde verdiği konserle büyük beğeni topladı.

Türkiye'nin Elmas Çocuğu İskenderun'da Konser Verdi
Dünya İyi Niyet ve Barış Elçisi,  Ekselans unvanlı uluslararası yardım gönüllüsü ve Türkiye’nin Elmas çocuğu olarak bilinen ses sanatçısı Ersin Faikzade, İskenderun Yükseliş Koleji’nde verdiği konserle büyük beğeni topladı.

Öğretmenler Günü dolayısıyla Yükseliş Koleji ev sahipliğinde İskenderun Belediyesi’nin Musiki Derneği ile Özel Yükseliş Koleji’nin işbirliğiyle düzenlenen konsere İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve  eşi Ayşenur Yönden, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı,Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Payas Kaymakamı Polat Kara, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve eşi Arife Tosyalı, Özel Yükseliş Koleji Sahibi iş insanı Nuri Üysen, öğretmenler ve  davetliler katıldı.

Müziğin evrensel birleştirici yönünden yararlanarak din, dil, ırk, sınıf farkı gözetmeden kültürler arası muhteşem bir konsere imza atarak, izleyicilerine coşku dolu anlar yaşatan Ersin Faikzade, konser sonunda ayakta alkışlanırken, Kaymakam Yönden Barış Elçisi Faikzade’ye çiçek takdim etti.

Yorum Gönder