banner45

Ugutmen, ‘Değer Katan Kadın Girişimciler’ Toplantısına Katıldı

03 Şubat 2022 Perşembe 16:16
Bu haber 90 kez okundu

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, Video Konferans ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen Kadın Girişimciler Kurulu toplantısına katıldı.

Ugutmen, ‘Değer Katan Kadın Girişimciler' Toplantısına Katıldı

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, Video Konferans ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen Kadın Girişimciler Kurulu toplantısına katıldı.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk Başkanlığında, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve İl Kurul üyelerinin katılımları ile ‘TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Değer Katan Kadın Girişimciler’ toplantısı video konferans ile yapıldı.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, İskenderun Teknik Üniversitesinden TOBB’un Akademik Danışmanı Prof.Dr.Nazif Çalış, Yönetim Kurulu Üyesi  Gülser Yiğit, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasındaki  toplantıda yer alırken, Canan Gürpınar, Nidal Uçar, Hatice Kartopu, Özgür Ildır Öksüz de toplantıya video konferans ile  katılım sağladılar.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen ‘Değer Katan Kadın Girişimciler’ toplantısının  32.’sine Hatay ve Kırşehir illeri olarak katılım sağladıklarını belirten TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen; “Kadın Girişimciler Kurulu Başkanımız  Nurten Öztürk’ün önderliğinde TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve il İcra Komitesi Üyelerinin katılımı ile düzenlenen toplantıda, Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu olarak katılım sağlayarak ilimizdeki yaptığımız projeler ve 2022 hedeflerimizi anlattık

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) olarak ilimize değer katmaya devam edeceğiz.     Toplantımıza katılan İl Başkanlarımıza ve icra komitesine teşekkür ediyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Yorum Gönder