Üniversitede Kalite İSTE’yenler Buraya

27 Temmuz 2020 Pazartesi 17:03
Bu haber 311 kez okundu

İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) Rektörü Türkay Dereli, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından, üniversite tercihi yapacak olan öğrencilere nasıl bir üniversite İSTE’meleri gerektiğini anlattı.

Üniversitede Kalite İSTE'yenler Buraya
İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) Rektörü Türkay Dereli, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından, üniversite tercihi yapacak olan öğrencilere nasıl bir üniversite İSTE’meleri gerektiğini anlattı. Öğrenci memnuniyeti yüksek üniversiteler arasında olan İSTE’nin öğrenciler için isabetli bir tercih olacağına dikkat çeken Rektör Dereli, İSTE’nin ayrıcalıklarını da 30 saniyede özetledi.

Öğrencilere, geleceklerine yön verecek bir üniversiteyi İSTE’meleri gerektiğini tavsiye ederken, İSTE’yi de anlatan Rektör Türkay Dereli’nin açıklaması şöyle; “İSTE olarak biz örgünde uzaktan öğretimde öğrenci memnuniyetini sağlayan, entegratörleriyle iş dünyasıyla bütünleşen, inovasyonla girişimciliği tam anlamıyla gerçekleştiren, teknologlar yetiştiren özgün bir ekosistem sunuyoruz. Teknoversite adına verdiğimiz bu vizyonu bizimle paylaşmak isteyen, kendini arayan ve kendini bulmak isteyen, düşünmek, geliştirmek ve üretmek isteyen herkesi ama herkesi birlikte başarmak için İSTE’ye bekliyoruz.”

Yorum Gönder