‘Vatandaşlarımızın Her Daim Yanındayız’

24 Temmuz 2020 Cuma 12:43
Bu haber 186 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kendisine telefonla ulaşan Özge Kara isimli gencin isteğini kırmayarak ailesine ziyarette bulundu.

‘Vatandaşlarımızın Her Daim Yanındayız'
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kendisine telefonla ulaşan Özge Kara isimli gencin isteğini kırmayarak ailesine ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"Bekbele Mahallesinde ikamet eden Özge Kara kardeşimizin daveti üzerine evlerine konuk olduk. Değerli kardeşimiz ve ailesi ile sıcak bir sohbet ettik. Kaya ailesine göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Her daim vatandaşlarımızın yanındayız" dedi.

Aile ile yakından ilgilenen Başkan Tosyalı, her türlü sıkıntılarında ailenin yanında olacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, "her fırsatta vatandaşlarımız ile iç içe olmaya özen gösteriyoruz. Engelli ve hasta vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Evde sağlık birimimiz ile de hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. İskenderun Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız" şeklinde konuştu.
Başkan Tosyalı'nın kendilerini ziyaret etmelerinden ötürü mutlu olduklarını dile getiren Kaya ailesinin fertleri de , "Allah Başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Özge kızımız Başkanımızı telefonla arayarak kendisi görmek istediğini iletti. Bunun üzerine Belediye Başkanımız evimize gelerek bizleri ve Özge kızımızı sevindirdi. Biz Başkanımızdan razıyız Allah'ta kendisinden razı olsun" ifadelerini kullandı.

Yorum Gönder