Yunus Emre’ye Çok Amaçlı Park Yapılacak

26 Eylül 2018 Çarşamba 14:22
Bu haber 144 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Yunus Emre mahallesine yeni çok amaçlı park yapılacağını belirtti.

Yunus Emre'ye Çok Amaçlı Park Yapılacak

 İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Yunus Emre mahallesine yeni çok amaçlı park yapılacağını belirtti. 

Başkan Seyfi Dingil, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Ahmet Mücahitoğlu ile birlikte Park Bahçe Müdürlüğü tarafından yapılacak olan yeni park alanında incelemelerde bulundu.

Yeni Parklar Yapmaya Devam Edeceğiz

Kentte yeni yaşam alanları oluşturmaya devam edeceklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Park Bahçe Müdürlüğümüz tarafından Yunus Emre Mahallesinde belirlenen bir alanda yeni bir park yapımına başlıyoruz.Kente yeni yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyoruz. Parkın çevre duvarının örülmesinin ardından zemin çalışmaları yapılacak. Ardından topraklama ve peyzaj çalışmaları yapılacak. Aynı anda oyun gruplarının montaj çalışmaları yapılacak. İskenderun genelinde yeni parklar yapmaya devam edeceğiz ”dedi.

En Kısa Sürede Tamamlanacak

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Park yapımı tamamlandığı zaman hem çocukların hem de yetişkinlerin spor ve sosyal yaşantısını hareketlendirmek için modern, ferah alanlar oluşturulmuş olacak. Park yapım çalışmalarında, öncelik olarak çocukların sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilecekleri oyun alanları, yetişkinlerin kullanabileceği fitness alanları, basketbol sahaları, bank ve kamelyalar oluşturularak halkımızın hizmetine açılacak” diye konuştu.

Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Ahmet Mücahitoğlu ise yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür etti.

Yorum Gönder