İSKENDERUN BELEDİYESİNİ ALACAĞIZ

19 Eylül 2013 Perşembe 00:02

Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman İskenderun İlçe teşkilatına resmen İskenderun Belediye Başkanlığı için başvurdu.

İSKENDERUN BELEDİYESİNİ ALACAĞIZ
Foto galeriye git Düzenlenen basın toplantısın da bir konuşma yapan Yurtman, yerel seçimlerin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dileyerek,”Partimize ve halkımıza olan borcumuzu ödemek amacı ile İskenderun Belediye Başkan aday adayı oma kararını ekip arkadaşlarımızla istişare yaparak aldık ve bugün ilçe teşkilatımıza müracaatımızla açıklıyoruz.”dedi.

Yurtman,”Bizlere düşen görevin halkımızın bu desteğine birlik ve bütünlüğümüzü koruyarak en az 10 ilçe belediye başkanlığı ve büyükşehir belediye başkanlığı kazanmak azmi ile katkı sağlamak olduğu inancındayım. Güzel İskenderun’umuza reva görülen bu olumsuzluklar kendi içindeki birlik dinamizm ve değerlerle MHP yerel yönetim iktidarı ile aşılacağına inancımdır tamdır. Burada düsturumuz herkesin 5’e yaptığını 1’e yaparak beş kat hizmet etmek, insanımızın iyi günde gülen yüzü, zor günde ağlayan gözü olmamız yolundan geçmektedir” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından Yurtman adaylık başvuru belgesini İlçe Başkanı Turan Bozkurt’ta teslim etti.

Bozkurt ise MHP’nin yerel seçimlerde İskenderun’u alacağını belirterek Yurtman’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Düzenlenen toplantıya İbrahim Gül, Bazı Belde Belediye Başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

 

Yorum Gönder

@name x