Belediye Başkanı Culha'dan Tribün Desteği

08 Şubat 2016 Pazartesi 17:58
Bu haber 938 kez okundu

Hatay’ın Arsuz İlçe Belediye Başkanı Nazım Culha, Bölgesel Lig Voleybol Grup müsabakalarında final oynayan Arsuz Belediyespor erkek voleybol takımı sporcularına tribünden destek verdi.

Belediye Başkanı Culha'dan Tribün Desteği

 Hatay'ın Arsuz İlçe Belediye Başkanı Nazım Culha, Bölgesel Lig Voleybol Grup müsabakalarında final oynayan Arsuz Belediyespor erkek voleybol takımı sporcularına tribünden destek verdi.

Arsuz Belediyespor ile Defne Gençlik ve Spor Kulübü'nün karşı karşıya geldiği, oldukça çekişmeli ve heyecanlı setlere sahne olan maçı Başkan Culha'nın yanı sıra belediye meclis üyeleri de izledi.

Defne Gençlik ve Spor Kulübü karşısında son ana kadar, pes etmeden mücadeleyi sürdüren Arsuz Belediyespor, rakibine 3-0 mağlup olarak grup ikincisi olurken, grup birincisi olmayı başaran Defne Gençlik ve Spor Kulübü ise 4-6 Mart tarihleri arasındaKilis'te yapılacak olan finallere katılmaya hak kazandı.

Maç sonrası hem Arsuz Belediyespor, hem de Defne Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını tebrik ederek centilmenlik örneği sergileyen Başkan Nazım Culha, rakip takım sporcularıyla fotoğraf çektirdikten sonra, başarılarının devamını diledi. Defne Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Ayhan Mirioğlu da şampiyon olan takımlarını kutlayıp, tebrik edenArsuz Belediye Başkanı Nazım Culha'ya da ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür etti.

Daha sonra Arsuz Belediyespor sporcularını soyunma odasında ziyaret ederek, Bölgesel Lig Voleybol Grup müsabakalarında ikincilik elde eden sporcularını kutlayan Başkan Nazım Culha, "Grup ikinciliğini elde etsek de voleybolda yüzümüzü güldürdünüz. İlçemiz, futbolun yanısıra basketbol, voleybol, Muay Thai gibi bir çok spor branşında zirveye doğru tırmanıyor. Hepinizi ortaya koyduğunuz spor ahlakından, mücadelenizden ve centilmence davranışlarınızdan dolayı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Seyir zevki oldukça yüksek olan maçı büyük bir heyecanla izledik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi

Yorum Gönder