Erzin'de Dostluk Maçı

14 Şubat 2016 Pazar 16:19
Bu haber 1168 kez okundu

Hatay’ın Erzin-Gökdere Bayan Hentbol Takımı (Bölgesel Lig) ile Hentbol 1.Lig takımlarından Adana Şakirpaşa Bayan Hentbol Takımı Erzin Kapalı Spor Salonunda dostluk maçında bir araya geldi.

Erzin'de Dostluk Maçı

 Hatay'ın Erzin-Gökdere Bayan Hentbol Takımı (Bölgesel Lig) ile Hentbol 1.Lig takımlarından Adana Şakirpaşa Bayan Hentbol Takımı Erzin Kapalı Spor Salonunda dostluk maçında bir araya geldi. 2 set oynanan karşılaşma, konuk takım Adana-Şakirpaşa Bayan Hentbol Takımını üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşma Adana Şakirpaşa Bayan Hentbol Takımının galibiyeti ile sona erdi fakat dostluk kazandı. Karşılaşma ile ilgili açıklama yapan Erzin-Gökdere Bayan Hentbol Takımın Kulüp Başkanı Erkan Erdem şunları dile getirdi;

"Bizim için güzel bir dostluk maçı oldu. Her iki takım oyuncularını kutluyorum. Erzin'in adını duyurmak için baş koyduğumuz bu yolda, bizlere desteğini esirgemeyen başta ErzinKaymakamı Hasan Yaman'a, Belediye Başkanı Ecz. Kasım Şimşek'e, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü İdris Kamalak'a, İlçe Emniyet Teşkilatına, siyasi parti ilçe teşkilatlarına, karşılaşma esnasında bizleri desteklemeye gelen ve işi nedeniyle gelemeyen taraftarımıza, bizleri kardeş takım olarak gören Adana- Şakirpaşa Bayan Hentbol Takımı Başkanı İzzet Vezir'e, Antrenörü Ali Rıza Yeşil hocama teşekkür eder, 1.Lig'de mücadele eden Şakirpaşa Kulübüne süper lig yolunda kulübüm adına başarılar dilerim" dedi.

Gökdere Bayan Hentbol Takımı Kulüp Başkanı Erdem konuşmasını şöyle sürdürdü;

"Biz daha yolun başındayız. Tecrübe kazanmak için bazı takımlarla böyle karşılaşmalar yapacağız. Aynı zamanda bu özel karşılaşmalarda oyuncularımızı tanıma fırsatı bulacağız."

Her iki takımın yöneticileri ve oyuncuları karışlaşma öncesi dostluk fotoğrafı çektirdi

Yorum Gönder