banner45

İskenderun Belediyesinden Spor Paneli!

01 Ağustos 2016 Pazartesi 16:28
Bu haber 970 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, devam eden yaz spor okulları kapsamında spor paneli düzenlediklerini belirtti.

İskenderun Belediyesinden Spor Paneli!
Spor ve sporcuya her zaman destek olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil,”03 Ağustos 2016 saat:14.00’da belediye meclis salonunda spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ve Teknik Direktör Giray Bulak “yerel yönetimlerin spora bakışı konulu “panel verecekler. Tüm sporseverleri, öğrencilerimizi bu etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.

Yaz Spor Okulları Devam Ediyor!

Yaz spor okullarının devam ettiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, sosyal belediyecilik anlamında çalışmaların devam ettiğini ifade ederek,” Bizim amacımız gençleri spor teşvik etmek. Onları kötü alışkanlıklardan korumaktır. Bu anlamda uzman hocalarımız eşliğinde yaz spor okullarına kayıt yaptıran öğrenciler kurslara devam ediyor. Panele katılacak olan spor adamları öğrencilere ve sporseverlere son gelişmeler ve yerelde yönetimlerin spora bakışı konuları hakkında açıklamalarda bulunacak. Bu tür sosyal ve kültürel paneller, seminerler, konferanslar devam edecek.” şeklinde konuştu.

Yorum Gönder