banner45

Spor Adamlarından Başkan Seyfi Dingil’e Ziyaret!

03 Ağustos 2016 Çarşamba 10:14
Bu haber 891 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını belirtti. Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ve Teknik Direktör Giray Bulak 'Yerel Yönetimlerin Spora Bakışı Konulu' panel için geldikleri İskenderun’da Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.

Spor Adamlarından Başkan Seyfi Dingil'e Ziyaret!
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaz spor okulları kapsamında geleceğin sporcularını yetiştirdiklerini belirterek, “Bu anlamda spor panelleri düzenliyoruz. Düzenlenen panellerde yaz spor okuluna katılan öğrencilerimize spor dünyasının tanınmış isimleri tecrübelerini, bilgi ve birikimlerini öğrencilerimize aktarıyor. Bu sayede yaz spor okullarına katılan öğrencilerimiz büyüklerinden gerekli bilgileri almış oluyor. Bu tür panellere devam edeceğiz” dedi.

Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ise İskenderun’da olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, “Bizler her zaman yerel yönetimlerin spora ve sporcuya destek olmasını istiyoruz. Anadolu’nun birçok yerinde başarılı ve yetenekli gençlerimiz çocuklarımız var. Ben bu anlamda İskenderun Belediye Başkanımız Sayın Seyfi Dingil’e düzenlemiş olduğu spor okulları için teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Teknik Direktör Giray Bulak ise gençlerin spora büyük önem vermesini istediklerini belirterek,” Sporun gençlere birçok faydası var. Takım ruhunun oluşmasında, gençlerin kötü alışkanlıklardan korunmasında sporun etkisi büyük. İskenderun özellikle futbol anlamında adını duyurmuş bir kent. Buradan zamanında birçok yetenekli futbolcu büyük kulüplerde forma giymiştir. Yaz spor okulları yetenekli gençlerin yetişmesinde önemli bir faktör. Ben buradan çalışmalarında İskenderun Belediye Başkanımız Sayın Seyfi Dingil’e teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, konuklarına günün anısına plaket takdim etti.

Yorum Gönder