Türkiye Tenis Turnuvası Finalleri Arsuz’da Yapıldı

02 Temmuz 2018 Pazartesi 17:32
Bu haber 265 kez okundu

Türkiye Tenis Federasyonu, Arsuz Belediyesi ve Arsuz River Club tarafından Arsuz’da düzenlenen Türkiye 12 Yaş Yaz Tenis Turnuvası sona erdi.

Türkiye Tenis Turnuvası Finalleri Arsuz'da Yapıldı

Türkiye Tenis Federasyonu, Arsuz Belediyesi ve Arsuz River Club tarafından Arsuz’da düzenlenen Türkiye 12 Yaş Yaz Tenis Turnuvası sona erdi.

Arsuz’da düzenlenen Türkiye Tenis Federasyonunun öncülüğünde 12 yaş yaz kupası tenis turnuvası final maçlarını sonrasında bir açıklama yapan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “Bu turnuvanın ilçemizde, Arsuzumuzda yapılmasından dolayı duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Birçok ilden gelen yarışmacı yavrularımızı tebrik ediyorum. Bu kupanın, turnuvanın düzenlenmesinde önce federasyon yetkililerimize, ondan sonra hocalarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca birçok yerel dinamiğin katkısı olduğunu da biliyorum.  Yavrularımız gerçekten çok inanılmaz bir performans sergilediler. Ben bu turnuvaların ilçemizde süreklilik arz etmesi anlamında, sürekli hocalarımızın ve bu organizasyonu yapacak olan federasyonumuzun yanında olacağımızı buradan ifade ediyorum. Ben tekrardan yavrularımızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediye Meclis Üyesi Faiz Ekenel, Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz Koordinatörü Edip Kaynar dereceye giren yarışmacılara ödüllerini verdi. 


Yorum Gönder