ÜNLÜLER BREAK CAFE’NİN AÇILIŞINA GELDİ

24 Mart 2016 Perşembe 12:49
Bu haber 3318 kez okundu

Türkiye çapında 130 şubesi bulunan ünlü cafe zinciri Break Cafe şimdi de İskenderun’da hizmet vermeye başladı..

ÜNLÜLER BREAK CAFE'NİN AÇILIŞINA GELDİ
Foto galeriye git

 Türkiye çapında 130 şubesi  bulunan ünlü cafe zinciri Break Cafe şimdi de  İskenderun’da hizmet vermeye başladı.. Açılışını Türk Sineması’nın en değerli sanatçılarından biri olan Perihan Savaş’ın yaptığı İskenderun Break Cafe Restaurant’ın ilk konserini de unutulmaz şarkılara imza atan sanatçı Yeşim Salkım verdi.

Açılışı mekan sahibi Mehmet Taşhan ile birlikte yapan Savaş; ‘’İskenderun çok modern ve güzel bir mekana sahip oldu. Herkese hayırlı olsun. Burada sizinle olmaktan dolayı çok mutluyum’’ diyerek kurdeleyi kesti.

 

İLK KONSER YEŞİM SALKIM’DAN

 

İskenderun Break Cafe Restaurant’ın ilk konserini ise unutulmaz şarkılara imza atan Yeşim Salkım verdi.  Günler öncesinden Salkım’ın geleceğini duyan İskenderunlular mekana büyük ilgi gösterirken,  Salkım ‘’Arkadaşım Mehmet Taşhan’a böyle bir yer açtığı için tebrik ediyorum. İlk konserini verme fırsatını bana verdiği için de ayrıca teşekkür ederim. İskenderunlular ile buluştuğum için de çok mutluyum ‘’diyerek duygularını dile getirdi. Salkım, gece boyunca şarkılarıyla herkesi coşturdu.  Kendisini dinlemeye gelen Perihan Savaş ve manken sunucu Simge Tertemiz de sanatçıya eşlik ederken, Salkım konserin sonunda Savaş ve Tertemiz’in masasına gelerek onlara teşekkür etti.

 

 ‘’İskenderunlulara Sürprizlerimiz Devam Edecek’’

 

Bugüne kadar Doğa Kolejlerinde Break Cafe zincirlerini işleten ve okul kantinlerine yepyeni bir boyut kazandıran Mehmet Taşhan  ‘’Hayata Mola Ver’’ sloganıyla çıktıkları bu yolda emin adımlarla ilerliyor. Başarılı işletmeciliğinin yanı sıra İskenderun’a ünlü sanatçılar ve konuklar getirerek onları mutlu etmek istediğinin belirten Taşhan ‘’Mekanımızın İskenderun halkına hayırlı olmasını diliyorum. Sürprizlerimiz devam edecek’’ diyerek yeni sürprizlerinin sinyallerini verdi.

 

Perihan Savaş İskenderunlu Öğrencilerle Sohbet Etti

 

Açılıştan sonra mutfağa gidip şeflerle tanışan Savaş sonrasında ise; Doğa Koleji’nden öğrencilerle uzun uzun sohbet etti.  Sanatçı öğrencilerin sordukları tüm soruları samimiyetle yanıtlayarak meraklarını giderdi. Savaş gecenin sonunda ise Mustafa Kemal Üniversitesi  Sivil Havacılık Yüksekokulu öğrencilerini hem okuyup hem de Break Cafe Restaurant’ta hafta sonları çalışacakları için onları tebrik etti.

 

Yorum Gönder