Ziraat Bankası Şube Müdürlerinden İTSO’ya Ziyaret

04 Şubat 2020 Salı 16:31
Bu haber 143 kez okundu

Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziraat Bankası Şube Müdürlerinden İTSO'ya Ziyaret
Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürü Fatih Ay, Ziraat Bankası Şehit Pamir Şube Müdürü Vedat Çağlar, Ziraat Bankası Meydan Şube Müdürü Tan Öktem, Ziraat Katılım Şube Müdürü İbrahim Kara ve Ziraat Bankası İskenderun Girişimci Şube Müdürü Engin Kızılok İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ülke ve bölge ekonomisi ile banka kredilerinin iş dünyasına yansımaları görüşüldü.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “2019 yılı iş dünyası için inişli çıkışlı seviyelerdeydi. Faizlerin yüksek olması gerek işletmelerimiz gerekse KOBİ’lerimiz için zor oldu diyebiliriz. Son aylarda kredi faizlerinin düşmesi, bankaların uygun krediler sunması ile piyasalarda canlanmalar olmaya başladı. 2020 yılından umutluyuz” dedi.

Ziraat Bankası İskenderun Şube müdürleri de bankalarındaki krediler ile ilgili İTSO yönetimini bilgilendirdiler.

Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürlerinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Selma Yılmaz, Yusuf Yılmaz, Raşit Özyurt, Mehmet Ünüvar ve Hıdır Güneş yer aldılar.

Yorum Gönder