Arsuz’da ‘Muhtarlar Günü’ Kutlandı

19 Ekim 2020 Pazartesi 17:31
Bu haber 566 kez okundu

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile birlikte Arsuz Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Arsuz'da ‘Muhtarlar Günü' Kutlandı
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile birlikte Arsuz Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile birlikte, “19 Ekim Muhtarlar Günü” münasebetiyle, Arsuz Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen, Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu Programı’nın ardından, muhtarlarla bir araya geldi. Tüm muhtarların, Muhtarların Günü’nü kutlayan Başkan Güven, “ Çözüm ortağımız ve hizmet noktasında her zaman birlikte ve uyum içerisinde çalıştığımız değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum. Arsuz belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluğun bilincinde kendilerinden gelen talep ve önerileri, imkanlarımız dahilinde karşılamaya çalışıyoruz. İstişare kültürünü gelenek haline getirdiğimiz ilçemizde muhtarlarımız ile birlikte Arsuz’un kalkınması ve gelişmesi için el birliğimizi sürdüreceğiz. Pandemi dolayısıyla mahalle buluşmalarını kapsamlı bir şekilde yapmasak da mahallelerimizdeki faaliyetlerimiz sırasında, muhtarlarımızla birlikte, halkımızla sohbet ederek istek ve önerilerini dinliyoruz. Hoşgörü ve güler yüzle vatandaşlarımıza hizmet ettiğimiz ilçemizde, bizlerin en önemli mesai arkadaşı muhtarlarımızdır. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü´nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini diliyorum,” dedi.


Yorum Gönder