Başkan, İş Makineleri ile Nöbete Devam Ediyor!

25 Temmuz 2016 Pazartesi 19:39
Bu haber 1359 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye araçlarının askeri birliklerinin önünde demokrasi nöbetine devam ettiğini belirtti. Başkan Seyfi Dingil, olası bir darbe girişimine karşı farklı askeri birliklerin önünde nöbet bekleyen şoförleri ziyaret etti.

Başkan, İş Makineleri ile Nöbete Devam Ediyor!
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, demokrasi nöbetine devam ettiklerini belirterek; “Belediyemizin iş makineleri ile halen demokrasi nöbeti tutan şoförlerimizi ziyaret ettik. Şoförlerimiz gece gündüz demeden askeri birliklerin önünde nöbet tutuyorlar. Millî iradeye, Demokrasimize ve ülkemizin geleceğine karşı girişilen darbe teşebbüsünü bir kez daha lanetliyoruz” dedi.

İskenderun halkının meydanlarda nöbet tuttuğunu belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Halkımız meydanlarda nöbet tutarak bayrağına, vatanına, demokrasisine ve ülkemizin geleceğine sahip çıkmıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Türkiye Büyük Millet meclisine, hükümete, Demokrasiden yana tavır koyan güvenlik güçlerine, halkımıza minnet ve şükran duyuyoruz. Demokrasi şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

Yorum Gönder