Başkan Tosyalı’dan Arsuz’a Geçmiş Olsun Ziyareti

01 Şubat 2021 Pazartesi 13:31
Bu haber 90 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Arsuz'da yaşanan yoğun yağış ve etkili fırtına nedeni ile bölgeyi ziyaret ederek üreticilere ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Tosyalı'dan Arsuz'a Geçmiş Olsun Ziyareti

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Arsuz'da yaşanan yoğun yağış ve etkili fırtına nedeni ile bölgeyi ziyaret ederek üreticilere ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Kaymakamı ve Arsuz Kaymakam Vekili Hayrettin Baskın, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti Arsuz İlçe Başkanı Bünyamin Nal, Arsuz İlçe Tarım Müdürü Serkan Yılmaz ve DSİ Bölge sorumlusu mühendis Hüseyin Murat, bölge muhtarları ile birlikte Arsuz'da kuvvetli fırtınadan ve yağıştan etkilenen bölgelerde vatandaşların evlerinde ve üreticilerin arazilerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Tosyalı, Belen Kaymakamı ve Arsuz Kaymakam Vekili Hayrettin Baskın, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti Arsuz İlçe Başkanı Bünyamin Nal, Arsuz İlçe Tarım Müdürü Serkan Yılmaz ve DSİ Bölge sorumlusu mühendis Hüseyin Murat, bölge muhtarları ile birlikte Arpagedik, Hüyük, Arpaçiftlik , Arsuz merkezde balıkçı esnafını ziyaret etti.

Kuvvetli fırtınadan ve yağıştan etkilenen bölgelerde, vatandaşların evlerinde ve üreticilerin arazilerinde incelemelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı," Değerli hemşerilerimize üreticilerimize ve balıkçı esnafımızdan bilgiler alarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Arsuz Kaymakamlığımız ve ilgili kurumlar hasar tespit çalışmaları yapmaktalar. Devletimiz tüm birimleri ile sahada. Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Rabbim ülkemizi ve memleketimizi her türlü afetten muhafaza eylesin" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Biz de hem hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletmek hem de her daim yanlarında olduğumuzu bizzat söylemek için buradayız. Aruz’umuza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum” dedi.


Yorum Gönder