Gelişim’le Sağlıklı Güzelleşin!

27 Temmuz 2020 Pazartesi 15:11
Bu haber 319 kez okundu

Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ Programının canlı yayın konuğu İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Estetik, Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif Uzmanı Dr. Murat Uçak, ‘plastik cerrahi’ hakkında önemli bilgiler verdi.

Gelişim'le Sağlıklı Güzelleşin!
Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ Programının canlı yayın konuğu İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Estetik, Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif Uzmanı Dr. Murat Uçak, ‘plastik cerrahi’ hakkında önemli bilgiler verdi.

Estetik, Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif Uzmanı Dr. Murat Uçak, estetik ve plastik cerrahi, Rekonstrüktif, Rinoplasti, estetik gerektiren durumlar, en çok karşılaştıkları vakalar, estetiğin sınırları ve gündemdeki sağlık konuları hakkında önemli bilgileri Mega FM dinleyicileriyle paylaştı.  

İskenderun Gelişim Hastanesi’nde görev yapan bölgenin en iyi estetik cerrahlarından biri olan Dr. Murat Uçak, estetik ve plastik cerrahi branşında bilgiler vererek “Estetik ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Dalı, tüm vücut bölgeleriyle ilgili, her türlü kozmetik ve cerrahi problemle ilgilenir. Burun estetiği, göz kapağı ve kulak estetiği, meme ve karın estetiği, liposuction, çene cerrahisi, el cerrahisi, cilt lekeleri ve kanserleri cerrahisi, dudak ve damak yarığı, iyileşmeyen kronik yaralar, en sık uyguladığımız cerrahi uygulamalardır. Bunların yanında, tüm medikal estetik ve lazer uygulamalarını yapabilmekte, yüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak için yapılan dolgu ve botox işlemleri ile birkaç dakikada olumlu sonuç alabilmekteyiz” dedi.

Teknolojik olarak birçok imkâna sahip olan Özel Gelişim Hastanesi’nde insanların hayatını değiştirecek birçok operasyona imza atan Op.Dr. Murat Uçak, “Ülkemizde plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi büyük bir hızla bilimsel gelişimini sürdürerek dünyadaki sayılı merkezlerden biri haline gelmiştir. Bu anlamda dünyanın dört bir yanından birçok hasta ülkemizde tedavisini görmektedir.” İfadelerini kullandı.

Her an gelişen teknolojiyi yakından takip ettiklerini ve Özel Gelişim Hastanesi olarak birçok imkâna sahip olduklarını belirten Dr. Murat Uçak, Gelişim Hastanesi’nde hizmet vermekten mutlu olduğunu söyleyerek bölge halkının sağlık hizmetleri konusunda şanslı olduğunu belirtti.

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ söyleşi programı, FM bandı 97,7 frekansının yanı sıra www.megaradyoiskenderun.com internet üzerinden ve Mega Medya Grubu Facebook hesabından eşzamanlı canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Koordinatörü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti. 
Yorum Gönder