İGC’nin Adak Etkinliği Birlik ve Beraberliğin Sembolü Oldu

27 Aralık 2021 Pazartesi 11:27
Bu haber 54 kez okundu

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin (İGC) adak etkinliği inançla çıkılan yolda Birlik ve beraberliğin sembolü oldu.

İGC'nin Adak Etkinliği Birlik ve Beraberliğin Sembolü Oldu

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin (İGC) adak etkinliği inançla çıkılan yolda Birlik ve beraberliğin sembolü oldu.

Sabahın ilk saatlerinde yapılan adak, öğleden sonra da Hatay protokolünü buluşturdu… Güzel duygu ve dileklerin ifade edildiği adak programı kent gündemi ile ilgili konuların da sohbet gündemine dâhil edilmesiyle verimli bir buluşmaya dönüştü.

25 Aralık Cumartesi günü İGC binası önünde düzenlenen adak etkinliği ile ilgili duygu ve düşüncelerini kamuoyu ile paylaşan Başkan Diyap Atar, “İnançla çıktığımız yolda birlik ve beraberlik dileklerimizi harmanlayarak Allah kabul etsin dedik ve adağımızı kestik. Güzel dileklerimiz ile taçlandırdığımız adak etkinliğimiz bizlerin bir araya gelmesine vesile oldu. Birlik, beraberlik ve huzurumuz daim olsun... Bu anlamlı adak günümüzde güven ve dayanışmanın en güzel ortamını sizlerle birlikte yaşadık. Varlığınızı ve dostluğunuzu hissettirdiğiniz için adak etkinliğimize katılımınızdan dolayı memnuniyetimi dile getirirken her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, bir kez daha hoş geldiniz diyorum. Bu duygu ve düşüncelerle herkesi ayrı ayrı sevgiyle selamlıyorum. Sağolun Varolun” dedi.

İGC'nin adak etkinliğine CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Kd. Yüzbaşı Yusuf Yıldırım, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül,  İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, MHP Antakya İlçe Başkanı Mehmet Kanlı, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Akyürekoğlu ve ilçe yöneticileri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, İGC üyeleri ve eşleri, cemiyet personeli katıldı.


Yorum Gönder