İTSO’nun Online Eğitimleri Sürüyor

20 Ekim 2020 Salı 16:26
Bu haber 744 kez okundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası İç Ticaret sorumlusu Feride D.Saraç, TOBB ev sahipliğinde video konferans ile düzenlenen “İş Makinası Tescil düzenlemesi ve onay işlemleri için kullanılan İş Makinaları Bilgi Sistemi (İMBS) yazılımlarının güncelleme eğitimine katıldı.

İTSO'nun Online Eğitimleri Sürüyor

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası İç Ticaret sorumlusu Feride D.Saraç,  TOBB ev sahipliğinde video konferans  ile düzenlenen “İş Makinası Tescil düzenlemesi ve onay işlemleri için kullanılan İş Makinaları Bilgi  Sistemi (İMBS) yazılımlarının güncelleme eğitimine katıldı.

TOBB Eğitmeni Yazılım Uzmanı Fikret Erden eğitiminde; “İş Makinası Tescil düzenlemesi ve onay işlemleri için kullanılan İş Makinaları Bilgi  Sistemi (İMBS) yazılımlarının güncelleme çalışmaları tamamlanmış olup, Odalarca  6 Temmuz 2020 tarihinde canlı kullanıma geçilmiştir. Diğer yandan  iş makinası tescil süreçlerinin etkinleştirilmesi amacıyla  İMBS yazılımının Türkiye Noterler Birliği yazılımı ile entegre  edilmesi çalışmaları de tamamlanmış ve bu çerçevede  Türkiye Noterler Birliği ile protokol imzalanmıştır. Söz konusu protokol iş makinalarına ait verilerin paylaşımı elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. İMBS yazılımının Türkiye Noterler Birliği entegrasyon alanının 27 Ekim 2020 Salı günü canlı ulaşıma açılması planlanmaktadır” dedi.

TOBB Eğitmeni Yazılım Uzmanı Fikret Erden eğitimlerinde yeni yazılımlar konusunda eğitime katılan Oda/Borsa görevlilerine video konferans yöntemiyle teknik bilgiler verdi.
Yorum Gönder