Kaymakamdan ‘Özel Harekât’a Özel Ziyaret

03 Ekim 2019 Perşembe 17:04
Bu haber 116 kez okundu

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Polis Özel Harekat (PÖH) Grubunu ziyaret etti.

Kaymakamdan ‘Özel Harekât'a Özel Ziyaret
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Polis Özel Harekat (PÖH) Grubunu ziyaret etti. İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ile birlikte Sancak Özel Harekat Grubu’na gerçekleştirilen ziyaretin ardından Kaymakam Yönden, İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Türk Kızılayı İskenderun Şubesi’ni ziyaret etti.

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından yürütülen faaliyetleri yerinde inceleyen Kaymakam İskender Yönden, İskenderun KYK Erkek Yurdu Müdürü M. Ali Yılmaz ve İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ile birlikte Oda Başkanı Erol Akın ve tüm personeline çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Daha sonra, geçtiğimiz günlerde eşini kaybeden Kızılay İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri’ye taziye ziyareti gerçekleştiren Kaymakam Yönden, merhume Gülseren Sivri için sabır ve başsağlığı dileklerini sundu.

Yorum Gönder