Kuaför Hasan Çilingir Karaağaç’ta Hizmete Girdi

28 Temmuz 2023 Cuma 17:17
Bu haber 434 kez okundu

İskenderun’da uzun yıllar kuaförlük sektöründe hizmet veren Kuaför Hasan Çilingir, Karaağaç 20 metrelik yol üzerinde yeni konseptiyle hizmete girdi.

Kuaför Hasan Çilingir Karaağaç'ta Hizmete Girdi

İskenderun’da uzun yıllar kuaförlük sektöründe hizmet veren Kuaför Hasan Çilingir, Karaağaç 20 metrelik yol üzerinde yeni konseptiyle hizmete girdi.

Deprem felaketinden dolayı yeni mekan açmak durumunda olan Kuaför Hasan Çilingir’in açılış törenine Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Arsuz Belediyesi Meclis üyeleri, Güçlü Sanayici İş Adamları Derneği Hatay İl Teşkilat Başkanı Sabahattin Uygun, Ünlü Estetisyen Operatör Dr. Atilla Ersoy’un eşi Sibel Ersoy, basın mensupları ve bir çok davetli katılım sağladı.

Açılış kurdelesini kesen Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, mekan sahibi Hasan Çilingir’den bilgiler alarak işletmenin bölgemiz için hayırlı olmasını temenni etti.

Deneyimli ekibi ile hızla çalışmalara başlayacaklarını belirten Kuaför Hasan Çilingir; “iş yerimizde müşterilerimize rahat ve konforlu bir ortamda hizmet vereceğiz. Ferah bir ortamda tecrübeli ve konusunda uzman personellerimizle tüm bayan müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Salonumuzda saç tasarımı, profesyonel makyaj, manikür, pedikür, keratin, kalıcı oje, tırnak bakımı gibi hizmetleri sunacağız. Mekanımızın geniş bir bahçe alanı da bulunmaktadır. Akşam üzeri bu bahçemizi müşterilerimizle birlikte kullanıyoruz. Salonumuzda yazın serin, kışın sıcak bir ortamda hizmet alırken, self servis konseptiyle de kahve çeşitlerinden açık havada çim bahçesinde keyifle vakit geçirebilirsiniz. Alanında uzman ve güler yüzlü personellerimizle tüm Hataylı bayanların hizmetindeyiz” şeklinde konuştu.


Yorum Gönder