Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş Yeni Kliniği Hizmete Girdi

02 Ekim 2021 Cumartesi 18:25
Bu haber 39 kez okundu

Hatay’da 10 yıl boyunca başarısıyla adından söz ettiren Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş kendi kliniğini hizmete açtı.

Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş Yeni Kliniği Hizmete Girdi

Hatay’da 10 yıl boyunca başarısıyla adından söz ettiren Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş kendi kliniğini hizmete açtı.


Emre Sönmezateş Uzman Diş Hekimi – Estetik Diş Tedavi Kliniği, Karaağaç Konarlı Mahallesi Ortayol Cad. No: 199 Casariva 2 Apt. Daire-1 Arsuz’da düzenlenen görkemli bir törenle hizmete girdi.  Açılışa İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkan Vekili Lokman Canımoğlu, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ATSİAD yönetim kurulu üyeleri ile iş insanları, Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş eşi JJ Turizm Seyahat Acentesi sahibi Dilara Özkaya, diş hekimleri ve davetliler katıldı.  


Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü teşhis ve tedavi imkanı sunacak olan merkezin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş, davetlilere kliniği gezdirerek bilgiler verdi ve katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.


İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, "Şehrimizde birçok işyerinin açılmasıyla bölge ekonomimizin iyi olduğunu görüyoruz. Bunun beraberinde istidam sağlanıyor. Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş’e böyle nitelikli bir merkezi bölgemize kazandırdığı için teşekkür ederim. Hayırlı olsun” diye konuştu.


Arsuz Belediye Başkanı Vekili Lokman Hekimoğlu’da Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş’e yeni kliniğinin hayırlı olmasını diledi.


İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş’in uzun yıllardır başarılı çalışmalara imza attığını, KOBİ’lerin bölge ekonomisine büyük katkı sağladığını belirterek çalışmalarında başarılar diledi.


Emre Sönmezateş Uzman Diş Hekimi – Estetik Diş Tedavi Kliniği’nde, panoramik röntgen, İmplant cerrahisi, metalsiz porselen, estetik gülüş tasarımı, kompozit amalgam dolgu, kanal tedavisi, estetik dolgu, her türlü sabit ve hareketli protez uygulamaları, diş eti estetiği, diş temizliği ve botoks uygulamaları gibi ağız ve diş sağlığı konusunda tüm işlemler gerçekleştiriliyor.


Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş


Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2010-2011 yılları Mustafa Kemal Üniversitesinde Diş Hekimi, 2011-2012 yılları arası İstanbul Ünv. Diş Hekimliği Fakültesi Protetik diş tedavisi bölümünde görev yapmıştır. 2012-2014 Kırıkhan Ağız Diş Sağlığı Merkezinde Diş Hekimi, 2014-2016 Antakya'da Özel bir Klinikte Diş Hekimi olarak görev yapmıştır. 2016-2019 yılları arası Erzurum Atatürk Ünv. Diş Hekimi Fakültesi Diş Tedavi Uzmanlığı eğitimini tamamladı. Tedavilerine kendi özel muayenehanesinde Emre Sönmezateş Uzman Diş Hekimi – Estetik Diş Tedavi Kliniğinde hizmet vermektedir.
Yorum Gönder