Doğa Temizlik Farkını Gösteriyor

15 Haziran 2016 Çarşamba 11:22
Bu haber 3354 kez okundu

Doğa Temizlik Farkını Gösteriyor Temizlik kalitesini teknoloji ve uzman ekipleriyle sürekli geliştirerek, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için yenilikleri takip eden Doğa Temizlik Şirketi, kurulduğu günden bu güne, önceliğini müşteri memnuniyeti olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Doğa Temizlik Farkını Gösteriyor

Temizlik kalitesini teknoloji ve uzman ekipleriyle sürekli geliştirerek, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için yenilikleri takip eden Doğa Temizlik Şirketi, kurulduğu günden bu güne, önceliğini müşteri memnuniyeti olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Doğa Temizlik Şirketi Sahibi Songül Gülhan yaptığı açıklamada,”Temizlik denilince akla İskenderun doğa temizlik şirketi gelir.%100 müşteri memnuniyeti vermeye gayret etmekteyiz. Siz hiç yorulmadan evinizi, ofisinizi, işyeri, bina vb temizlik işlerini firmamız tarafından uzman ekip ve malzemeler kullanılarak çok kısa sürüde yerine getirmekteyiz.”dedi

Gülhan ,”Ayrıca firmamız Belen, Arsuz, Sarımazı, eski kapanan  beldelerde hizmet vermektedir. Günün her saatinde bize sosyal medyada bulunan iletişim bölümünde yer alan numaralardan bizimle irtibata geçerek her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz bazı hizmetlerden bazıları ise şunlardır. Ev temizliği, Bina temizliği, Okul, dershane temizliği, Banka ve inşaat sonrası temizlik, Ofis ve işyeri, Cam temizleme, Haşere ilaçlama, Ahşap ve zemin temizleme. Geniş bir müşteri portföyüne sahip şirketimiz verdiği kaliteli ve titiz hizmet ile her geçen gün bu portföyü daha da genişletmektedir. “şeklinde görüş beyan etti.

Yorum Gönder