Başhekim Turhan, MEGA Radyo’ya Konuk Oldu

16 Mart 2020 Pazartesi 17:31
Bu haber 237 kez okundu

Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programına bu hafta İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Başhekimi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan konuk oldu.

Başhekim Turhan, MEGA Radyo'ya Konuk Oldu
Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programına bu hafta İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Başhekimi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan konuk oldu.  Mega Radyo Genel yayın yönetmeni, usta radyocu Semir Yazıcı’nın sunduğu Programın canlı yayın konuğu Dr. Emin Turhan genel sağlık sorunları, corona virüs ve çocuk sağlığı hastalıkları ile ilgili önemli bilgiler verdi.

14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle genel sağlık sorunlarının yanı sıra çocuk sağlığı sorunlarının da konuşulduğu programda Dr. Emin Turhan “sağlık hizmetlerinin en doğru biçimde verilmesi adına meslek ilkeleri ile fedakârlık örneği sergileyen meslektaşlarımın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

14 yıldır İskenderun’da sağlık hizmeti vermekte olan Gelişim Hastanesinin, sürekli gelişmeye odaklı, günün teknolojik ve fiziksel şartlarını üst düzeye taşımaya yönelik yatırımlarının devam ettiğini vurgulayan Başhekim Dr. Emin Turhan; bölgedeki hastaların tedavi için kent dışındaki hastanelere gerek duymayacağı bir ortamı sağladıklarını ve bölgenin önemli bir kurumsal markası olma yolunda emin adımlarla yürüdüklerini belirtti. 

Hastane sahipleri Metin Yıldız ve Yalım Yıldız’a teşekkür ederek sağlık sektörüne yatırım yapmaya fedakârca devam ettiklerini belirten Dr. Emin Turhan; “Onkoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin cerrahisi, Obezite cerrahisi gibi önemli branşlarda iddialı ve teknolojik donanımlı bir sağlık kuruluşu olan Gelişim Hastanesi, Uzman hekim kadrosu, yoğun bakım üniteleri ve yatak kapasitesiyle de bölgede büyük öneme sahiptir. Özel Gelişim Hastanesi, sürekli gelişmeye odaklı, günün teknolojik ve fiziksel şartlarını üst düzeye taşımaya yönelik yatırımlarının devam ettiği bir sağlık kuruluşudur.” dedi. 

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ söyleşi programı, FM bandı 97,7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com internet üzerinden canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Koordinatörü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti. 

 

Yorum Gönder