Doç. Dr. Kemal Ağbaht Gelişim’de Hasta Kabulüne Başladı

05 Haziran 2023 Pazartesi 10:52
Bu haber 172 kez okundu

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Kemal Ağbaht, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Doç. Dr. Kemal Ağbaht Gelişim'de Hasta Kabulüne Başladı

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Kemal Ağbaht, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Doç. Dr. Kemal AĞBAHT kimdir?

2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olan Doç. Dr. Ağbaht, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıpta Uzmanlık (İç Hastalıkları)’nı ve 2011 yılında Ankara Üniversitesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları (yan dal uzmanlık)’nı başarıyla tamamladı. 2014 yılında Üniversiteler Arası Kurul Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıklarından doçentlik unvanını alan Doç. Dr. Kemal Ağbaht; Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı (araştırma görevlisi), Çankaya Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Cumhurbaşkanı acil nöbetçi doktoru (ayda 2-3 nöbet ile geçici görevli), Hospital De Tarragona,Universidad Roviria i Virgili,Unidad de Cuidados intensivos y coronarios (Yoğun bakım ünitesi) Tarragona / İspanya, Çanakkale Gökçeada Devlet Hastanesi, İç Hastalıkları Uzmanı (Devlet Hizmeti Yükümlülüğü), Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı, (yan dal araştırma görevlisi), Diyarbakır Asker Hastanesi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı (Askerlik yükümlülüğü: Bu görev sırasında Temmuz 2011 - Eylül 2011’de Çüngüş, Çermik, Bismil, Çınar, Mazıdağı, Baykan ve Sur Askerlik şubelerinde son yoklama askerlik meclislerinde askeri tabip), Balıkesir Devlet Hastanesi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı (devlet hizmeti yükümlülüğü), İskenderun Devlet Hastanesi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı (Doçent Doktor), Antakya Defne Hastanesi ,Tarsus MMT Amerikan Hastanesi’nde çalıştı. Doç. Dr. Kemal Ağbaht, Haziran 2023 itibariyle İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Yorum Gönder