Tuğçe ile Yalçın Mutluluğa Yelken Açtılar

12 Temmuz 2016 Salı 18:13
Bu haber 1663 kez okundu

İskenderun’un sevilen ailelerinden Tülay ve Kadir Doğan’ın güzel kızları Tuğçe ile Ayşe ve Kazım Aldatmaz ailelerinin yakışıklı oğlu Yalçın Muhteşem bir törenle hayatlarını birleştirerek mutluluğa yelken açtılar.

Tuğçe ile Yalçın Mutluluğa Yelken Açtılar
İsa Taş Plaza Düğün salonunda gerçekleşen muhteşem düğün töreniyle dünya evine giren genç çifti sevenleri ve dostları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Murat Taş’ın profesyonel organizatörlüğü ile düzenli ve neşeli geçen düğünde eğlence ve düğün pastası kesim programı hiç aksamadan gerçekleştirildi. İskenderun’un sevilen simalarının bir araya geldiği düğünde davetlilerle yakından ilgilenen genç çiftlerin sevinci ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Uzun yıllar Mega TV’de reji odası sorumlusu olarak emek veren, beyefendiliği ve çalışkanlığıyla medya camiasında ve çevresinde sevilen bir sima olan genç damat Yalçın’ı dostları ve arkadaşları yalnız bırakmadılar. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar coşkuyla devam eden düğün töreninde davetliler bir an olsun yerlerinde oturmayıp sahnede ter döktüler. Düğün törenine katılan kalabalık davetlilerin arasında yakın akrabaların yanı sıra genç çiftin sevenleri ve dostları hazır bulundular.

Düğün boyunca sahneden inmeyen Doğan ve Aldatmaz aileleri ile genç çift Tuğçe ve Yalçın’ın mutluluğuna tanıklık eden davetlilerin neşesi ve coşkusu görülmeye değerdi. Mega Medya Grubu olarak biz de dünya evine giren genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorum Gönder