‘31 Mart'ta Yeni Mutlu Günlerin İlk Adımını Birlikte Atacağız’

23 Şubat 2024 Cuma 11:44
Bu haber 140 kez okundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Altınözü ilçesinde düzenlenen halk toplantısında vatandaşlar, esnaflar ve çiftçilerle bir araya geldi.

‘31 Mart'ta Yeni Mutlu Günlerin İlk Adımını Birlikte Atacağız'

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Altınözü ilçesinde düzenlenen halk toplantısında vatandaşlar, esnaflar ve çiftçilerle bir araya geldi.

Fatikli, Çetenli, Oymaklı, Babatorun, Yolağzı, Keskincik, Kıyıgören ve Hacıpaşa Mahalleleriyle birlikte

CHP İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Başkan Savaş, HBB’nin yeni projelerini anlatarak Altınözülüler’in taleplerini dinledi.

Savaş, mahallelerin kanalizasyon, içme suyu ve çakıl kum ihtiyaçlarının karşılanması için görevlendirmeler yaptı.

Hiçbir zaman hizmetlerde ayrımcılık yapmadıklarını aktaran Savaş, “Hatay il genelinde, hizmet ederken politik gözlük kullanmadım. Adalet ve eşitlikle 15 ilçemize hizmet veriyoruz. Mahalle bazlı acil ihtiyaçlara maksimum düzeyde yatırım yapıyoruz. Benim sizinle olan sevgi bağlarımın çok kuvvetli olduğunu ve karşılıksız olmadığını son günlerde bir kez daha anladım. Sizin desteklerinizle dik durdum ve mücadele ettim. Farklı siyasî partilere gönül verenler de bize teveccüh gösteriyor. Büyükşehir ve ilçe belediyelerle uyumlu çalışan bir anlayışımız var. Hatay’ın hizmete, birliğe, bütünlüğe, kardeşliğe ihtiyacı var. Bunu da sağlaması gereken kişinin Büyükşehir Belediye Başkanı olması gerektiğini düşündüğüm için aday oldum. Hatay depremde çok yara aldı ve bizim de tecrübemiz var ve bu tecrübeyle Hatay’ı tekrar ayağa yavaş yavaş kaldıracağız ama daha sağlam ve daha sağlıklı kaldıracağız. Amacımız bireysel değil, kitlesel hizmet vermek. Birlikte çalışırsak Altınözü'nün kaderini değiştirebiliriz. Hükümetin yapması gereken hizmetten daha fazlasını biz yaptık.” şeklinde konuştu.

HBB Başkanı Savaş, "Deprem sonrası iş yükümüz artarken gelirlerimiz ise düştü ama buna rağmen kıt imkânlarımızla da olsa çalışmalarımıza il genelinde devam ediyoruz"diye konuştu.

Yorum Gönder