Akçalı ve Beyköy’de Sami Üstün’e Sevgi Seli

26 Şubat 2024 Pazartesi 16:54
Bu haber 88 kez okundu

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün seçim çalışmaları kapsamında Akçalı ve Beyköy mahallerinde halk buluşması gerçekleştirdi.

Akçalı ve Beyköy'de Sami Üstün'e  Sevgi Seli

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün seçim çalışmaları kapsamında Akçalı ve Beyköy mahallerinde halk buluşması gerçekleştirdi.

 Akçalı mahallesinde bulunan çok amaçlı salonda Akçalı mahallesi halkı ile bir araya gelen Üstün’e adeta sevgi seli vardı. Yüzlerce Akçalı mahallesi sakini , CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün’ü coşku ile karşıladı. CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün halka hitaben yaptığı konuşmasın da ,Arsuz halkı için elinden gelen tüm gayreti sarf ederek Arsuz’lulun sorunlarını en aza indirmeye çalışacağını belirtti. Üstün;” Çok kıymetli  Akçalı sakinleri  öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve sevgiye çok teşekkür ederim. Sizlerin bana olan güvenini boşa çıkartmayacağımdan emin olabilirsiniz. Arsuz için Arsuz’lular  için gece gündüz demeden ben ve tüm ekibim sizlerin hizmetinde olacağız. Elimizdeki tüm imkanlar ile sorunların çözümü odağında çalışıp problemleri minumuma indireceğiz. Sorunları biliyoruz ve çözümlerimiz hazır. Ayırım yapmaksızın tüm Arsuz halkı başımızın tacıdır. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş beyinde destekleri ile Arsuz için canla başla çalışmaya söz veriyorum. “dedi.

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün’e  CHP Hatay Milletvekilleri Nermin Yıldırım Kara ve Servet Mullaoğlu,CHP Arsuz ilçe Başkanı Nejdet Kıyılı ve meclis üyesi adayları eşlik etti.
Yorum Gönder