ANTAKYA BELEDİYESİ HER ALANDA VAR

16 Şubat 2016 Salı 14:21
Bu haber 984 kez okundu

ANTAKYA BELEDİYESİ HİZMETLERİNİ TÜM PLATFORMLARDAN HALKA AKTARIYOR

ANTAKYA BELEDİYESİ HER ALANDA VAR

 ANTAKYA BELEDİYESİ HİZMETLERİNİ TÜM PLATFORMLARDAN HALKA AKTARIYOR

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, yaptığı her icraatı gerek yerel gerekse ulusal basının tüm kanallarını ve sosyal medyayı en iyi şekilde kullanarak, halkın hizmetlerden bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra vatandaşların da Antakya Belediyesi ile ilgili tüm istek ve önerilerini en kısa sürede kayıt altına alarak, çözüme kavuşturulması noktasında gerekli birimlere iletiyor.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci yaptığı tüm icraatları, katıldığı toplantıları ve kendisine gelen tüm ziyaretçileri şeffaf belediyecilik anlayışı ile her fırsatta vatandaşla paylaşıyor. Başkan Kimyeci kimi zaman mahalle gezilerinde kimi zaman da bizzat katıldığı programlarda icraatlarını büyük bir özenle bizzat anlatmanın yanı sıra, internet sitesi, sosyal medya hesapları, televizyon ve radyo programları ile de sık sık halka duyuruyor.

Resmi İnternet Sayfası Tıklanma Rekoru Kırıyor

Antakya Belediyesi resmi internet sayfası olan www.antakya.bel.tr ve www.ismailkimyeci.com.tr günlük güncellenen haber akışı, yayınlanan ihale ilanlarına erişim kolaylığı ve Antakya Belediyesi hakkında sunduğu ayrıntılı bilgiler ile Hatay’daki belediyelerin internet sayfaları arasında en çok tıklananlar arasında yer alıyor.

Sosyal Medya Hesapları ile Anında Bilgi Akışı

Antakya Belediyesi resmi twitter ve facebook sayfaları ile, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin an be an nerede ne yaptığını online olarak yayınlayarak, vatandaşların bilgi edinmelerini sağlıyor. Başkan Kimyeci’nin resmi twitter hesabı olan #kimyecis adresi üzerinden sürekli olarak başkanın bulunduğu yerin adı ve niteliği özetlenirken, aynı anda #antakyabld twitter hesabından ve AntakyaBld facebook sayfasından da paylaşılıyor. Bunların yanı sıra resmi internet sayfasından günlük olarak paylaşılan bültenler de AntakyaBld facebook sayfasında yayınlanarak vatandaşa her koldan ulaşması sağlanıyor.

Gazete ve Dergilerde Günlük Bültenler Yayınlanıyor

Antakya Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin günlük programı ile belediye ekiplerinin yapmış olduğu hizmetlerin yer aldığı haber bültenleri yerel ve ulusal basında her gün yayınlanarak, vatandaşın bilgi edinmesi sağlanıyor. Bu çalışmalar ışığında haberler gazete ve dergilerde yayınlanırken, internet gazetesi okuyucuları için de çeşitli haber sitelerinde yer alıyor.

Basın Kuruluşları İle Periyodik Toplantı

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci medya temsilcileri ile çeşitli periyotlarda bir araya gelerek icraatlarını aktarıyor. Basın mensuplarının sorularını yöneltme imkanı buldukları toplantılarda, Başkan Kimyeci sorulan sorulara cevap veriyor ve sorunların çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere anında talimatlarını ileterek çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Yorum Gönder