Duduoğlu STK Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

17 Şubat 2024 Cumartesi 12:22
Bu haber 141 kez okundu

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Duduoğlu STK Temsilcileriyle bir araya geldi.

Duduoğlu STK Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Duduoğlu STK Temsilcileriyle bir araya geldi.

MARDER’in ev sahipliğinde 15 sivil toplum kuruluşunun bir araya geldiği buluşmada konuşan Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, “İskenderun'da öyle bir belediyecilik hizmeti vereceğiz ki bu hizmet anlayışı tüm Türkiye'ye örnek olacaktır. Değişim istiyoruz, yenilik istiyoruz, yenilenmenin gelişmenin yolunu açmak için bu kenti yönetmeye geliyoruz.  Yaşanabilir bir kent için güzel bir gelecek için STK’larla omuz omuza gerçek bir belediyecilik örneğini İskenderun’da sergileyeceğiz.” Dedi.

“İskenderun’u sosyal bir belediyecilik ile buluşturacağız”

Ülkeyi kuran Cumhuriyet Halk Partisi’nin kadroları ile bu kenti sosyal belediyecilikle buluşturmak için yola çıktıklarını kaydeden CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, konuşmasında; STK’larımızın Anayasal haklarını korumak ve kollamak istiyoruz. Sizlere rahat ve huzurlu bir şekilde çalışmalarınızı yürütecek ortamları yaratmak ve bu kenti birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Hatay Anadolu Dernekler Federasyonu Platformunu adına MARDER Başkanı Salih Bayar’ın sözcülüğünü yaptığı buluşmada; Hatay Milletvekilleri Nermin Yıldırım Kara ve Servet Mullaoğlu, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Derin ve yönetim kurulu üyeleri ve partililer ziyarette hazır bulundu. Federasyona bağlı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, yerelde karşı karşıya oldukları sorunları dilde getirerek kentin yönetimine geldiğinde Av. Duduoğlu’ndan beklentilerini dile getirdiler. Buluşma sonrasında STK Temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu ve ekibine teşekkür ettiler.
Yorum Gönder