Duduoğlu:’Sosyal Belediyecilik Bizim İşimizdir!’

12 Mart 2024 Salı 17:22
Bu haber 60 kez okundu

CHP İskenderun Belediye Başkanı Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, Atatürkçü Düşünce Derneğinin konuğu oldu.

Duduoğlu:'Sosyal Belediyecilik Bizim İşimizdir!'

CHP İskenderun Belediye Başkanı Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, Atatürkçü Düşünce Derneği'nin konuğu oldu.

Ekonomik ve siyasi sıkıntıların dile geldiği ziyarette İskenderun’un hak ettiği hizmeti alması için CHP’nin sosyal belediyecilik anlayışının Belediyede hâkim olması gerektiği ifade edildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ali Akyol’un şehir dışında olması dolayısıyla Başkan yardımcısı Başkanı Şenay Toraman Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Sevilay Yıldırım, Mehmet Çağlar, Fahrettin Turhaner, Musa Gündoğdu ve ADD üyeleri tarafından karşılanan İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu ve beraberindeki ekibi, samimi bir ortamda ağırlandı. ADD Başkan Yardımcısı Şenay Toraman Yılmaz, Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu’na başarılar dileyerek  “Bugün burada Atatürkçü Düşünce Derneği olarak sizleri konuk etmek bizleri sevindirdi. Hoş geldiniz yolunuz açık olsun. Başarılar diliyoruz” dedi.

ADD’de olmaktan dolayı mutluluğunu dile getiren CHP İskenderun Belediye Başkanı Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, “Sizlerle bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Atatürk'ün mirasına sahip çıkmak, onun ilke ve inkılâplarını korumak, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine taşımak için mücadele ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Türkiye'nin özgürlükçü, demokratik ve laik değerlerine sıkı sıkıya bağlıyız. Sizlerle aynı yolda omuz omuza yürüyoruz. Cumhuriyeti kuran ve Anadolu’yu yeniden ayağa kaldıran bir liderimiz var. Bizler de bu yoldan; Atatürk’ün Yolundan İlerliyoruz. Emanetlerine el birliği ile sahip çıkıyor ve sıkı sıkıya savunuyoruz. Daha güçlü bir İskenderun ve daha güçlü bir Türkiye için el birliği ile çalışacağız. Konukseverliğiniz ve sıcak sohbetiniz için ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim.” Dedi.

Yorum Gönder