HALK GÜNÜ TOPLANTILARI SÜRÜYOR

16 Şubat 2016 Salı 14:29
Bu haber 984 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil vatandaşların talep ve görüşlerini dinlemeye devam ediyor.

HALK GÜNÜ TOPLANTILARI SÜRÜYOR

 İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil vatandaşların talep ve görüşlerini dinlemeye devam ediyor. Başkan Seyfi Dingil’in göreve başladığı günden itibaren her hafta Salı günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan ilettiği “Halk Günü Toplantıları” aralıksız sürdürülüyor.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in makamında gerçekleştirilen halk günleri toplantısında, İskenderun halkı başkanla birebir görüşme imkânı buluyor. Halk günü toplantılarının düzenlenmesine yarar gördüğünü söyleyen Belediye Başkanı Seyfi Dingil, amaçlarının vatandaşlarla doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.

Başkan Seyfi Dingil, yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde, ortak akılda buluşmak anlayışıyla halk günleri düzenlediklerini ifade ederek şunları söyledi;”halk günlerinde vatandaşlarımız, her konuda taleplerini rahatlıkla iletebiliyor. Görüşmedeki taleplerin takip ve işin sonuçlandırılması için gereken notlarımızı alıyoruz. Kurumsal bir yapı için verdiğimiz mücadelede Belediyemizin halkla ilişkilerinin üst seviyede olmasını istiyoruz.

Yeni açılan imar ve mülkiyet sorunları, yardım talepleri, temizlik konusundaki çalışmalar, çocuk oyun park alanları yapılması gibi çeşitli konularda isteklerini ileten vatandaşlarımızın talepleri Belediye Başkanın Seyfi Dingil’in talimat ve yönlendirmesiyle kurumsal talep ve şikâyetlerde büyük ölçüde azalma olduğu görülüyor. Halk Günü Toplantısı’nda, Başkan Seyfi Dingil’e belediye çalışmalarından dolayı teşekkür etmek üzere gelen vatandaşlar ise memnuniyetlerini ifade ederek günün anısına Başkan Seyfi Dingil ile birlikte fotoğraf çektirerek makamdan ayrılıyor.

Yorum Gönder