İbrahim Gül: ‘Belen’in Geleceği için Çalışıyoruz’

11 Mart 2019 Pazartesi 15:19
Bu haber 54 kez okundu

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakı Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, Cumhur ittifakının Belen ilçe teşkilatları ile koordineli olarak seçim çalışmalarını yürütüyor.

İbrahim Gül: ‘Belen'in Geleceği için Çalışıyoruz'

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakı Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, Cumhur ittifakının Belen ilçe teşkilatları ile koordineli olarak seçim çalışmalarını yürütüyor.

Mahalle toplantıları, ev ziyaretleri, esnaf gezileri gibi birçok çalışmayı titizlik içinde yürüttüklerini dile getiren İbrahim Gül, ilçe teşkilatlarının tam desteğini alarak Belen için daha hayırlı işler yapacaklarını belirtti. Belen’in geleceği için çalıştıklarını kaydeden Gül, “Geçtiğimiz şubat ayında Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Muharrem Kasapoğlu’nu, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’u ve Kültür ve Turizm Bakanımız Sn. Mehmet Nuri Ersoy’u ilçemizde ağırladık. Bakanlarımızı ilgilendiren sorunlarımızı dile getirdik. İlçemiz için birçok sözler aldık.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Milli Savunma Bakanımız Sn. Hulusi Akar’ı Hatay olarak baş tacı ettik. Cumhurbaşkanımızın ağzından Hatay ile ilgili yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgiler aldık. Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’nu yine Hatay olarak misafir ettik. Hatay’da Dışişleri Temsilciliğinin kurulacağına dair müjdeli haberler aldık. Cumhur İttifakının Hatay Büyükşehir Adayı İbrahim Güler de projelerini açıkladı. Sn. Güler projelerini Milletvekillerimiz ve Bakanlarımız eşliğinde açıkladı.

Bizimde projelerimiz hazır. Günün her saati Belen için çalışıyoruz. Elimizden daha fazlası nasıl gelir. Onun çabası içerisindeyiz. Bugün Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn. Sinan Ateş’i Belen olarak konuk ettik. Bu hafta sonu da Sn. Cumhurbaşkanımız İskenderun’a teşrif edecekler. Hatay’ın ülkemiz açısından ve hükümetimiz açısından ne kadar önemli olduğunu buradan anlayabilirsiniz” diye konuştu.

Yorum Gönder