İskenderun Halkından Fatih Tosyalı’ya Sevgi Seli

04 Mart 2019 Pazartesi 11:22
Bu haber 69 kez okundu

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’nın ziyaretlerinde kurbanlar kesildi, yoğun sevgi gösterisinde bulunuldu.

İskenderun Halkından Fatih Tosyalı'ya Sevgi Seli

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’nın ziyaretlerinde kurbanlar kesildi, yoğun sevgi gösterisinde bulunuldu.

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı; çalışkanlığı, mütevazılığı ve kurduğu iletişim ile İskenderun halkının gönlüne girmeyi başardı. Gittiği her yerde büyük bir ilgi ve teveccüh gören Başkan Adayı, herkese dokunmaya ve temas kurmaya devam ediyor.

Başkan Adayı Tosyalı, Denizciler Kavaklıoluk Sosyal Tesisleri, TCDD lojmanları, Modern Evler, Meydan, Sakarya, Suçıkağı, Gültepe, Çınarlı ve Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde ev toplantılarına katılarak, gövde gösterisi yaptı.

Çınarlı’da İşadamı Nazmi Ceylan ve yöre halkının, kurban keserek karşıladığı Başkan Adayı Fatih Tosyalı için, “Seni seviyoruz, gümbür gümbür geliyoruz” sloganı atıldı.

Tosyalı’yı, Esentepe Seçim Ofisi’nin açılışında da binlerce mahalle sakini karşıladı. Her mahallede yoğun ilgiyle karşılanan Tosyalı, “Ülkemizin daha mutlu yarınlara, daha güçlü İskenderun için hedefe hızlı koşacağı, hep birlikte el birliğiyle, kol kola, yürek yüreğe, gönül gönüle hedeflere koşacağı seçimdir. Bu seçim bu nedenle çok önemli ve değerlidir. Seçim ofislerimiz, daha güzel bir İskenderun’a, Türkiye'ye ve yarınlara ulaşmak için AK Parti'li ve MHP'li kardeşlerimiz ve arkadaşlarımızla bu ülkeye inanmış her bir fertle hedefe ulaşmak için güzel bir mekan olsun inşallah" dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı daha sonra mahalle ziyaretleriyle halkın gönül hanesine konuk oldu.

Vatandaş ve esnaflarla istişarelerde bulunan başkan adayı Tosyalı talepleri dinleyip tek tek not alıyor. Tosyalı, “Mahallerimizin sıkıntılarını biliyoruz, seçildiğimiz takdirde hep birlikte el ele vererek ekibimizle birlikte mahallelerimizin ve ilçemizin sıkıntılarını hep birlikte el ele vererek çözeceğiz” dedi. Başkan Adayı Fatih Tosyalı’nın Modern Evler’deki ev ziyaretine AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir

Özel de eşlik etti. Milletvekili Özel konuşmasında “Gönül Belediyeciliği” anlayışından asla taviz vermediklerinin altını çizerek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önem verdiği gönül belediyeciliği kavramı çerçevesinde sıkılmadık el girmedik gönül bırakmamak için çaba sarf ediyoruz. Kıymetli Başkan Adayımız Sayın Fatih Tosyalı sorunları yerinde tespit etmek adına Mahalle Toplantıları gerçekleştiriyor. Herkese ulaşmaya çalışıyor. Allah’ın izniyle, sizlerin desteğiyle Fatih Bey’in başkanlığında İskenderun’a çok güzel hizmetler kazandıracağız“ diye konuştu.

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, 5 Mart tarihinde İSTE Mustafa Yazıcı Konservatuarı’nda projelerin tanıtımını yapacaklarını belirterek, tüm İskenderunlular’ı programa davet etti. ““Benim en ufak şahsi bir beklentim yok, bizim tek amacımız şehrimize ve ilçemize hizmet etmek. Daha güzel bir İskenderun için gece gündüz çalışmak. Biz bu yola mesai arkadaşlarımızla beraber çıktık ve beraber yürüyeceğiz. Bizim birlikteliğimiz şehrimiz ve ilçemiz lehine devam edecek. Biz sorumluluk sahibi insanlar olarak şehrimize hizmet etmeye talibiz.

Çok güzel projelerimiz var. Örneğin, sahile çok güzel bir plaj yapacağız. Bisiklet yolu. Stadyum civarında park. Kadın eğitim merkezleri, yeni bir stad, çocuk kulübü.. İSTE’de kütüphanemiz olacak. Orada gölet yapıldı, şimdi de çay bahçeleri yapılacak.. İskenderun bu şekilde, üniversite ile buluşacak. Bizim yönetim anlayışımızda şu var; herkes işini doğru yapacak. İskenderun’da çukur çamur olmayacak. Belediyemizde çalışan mevcut arkadaşlarımızdan maksimum faydalanacağız. Herkes İskenderun’un hizmetkarı olacak” dedi.

Yorum Gönder