MAHALLELERDE EKSİKLİK BIRAKMAYACAĞIZ

09 Mart 2016 Çarşamba 17:12
Bu haber 1155 kez okundu

İskenderun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeni yapılan parkı Başkan Seyfi Dingil yerinde inceledi.

MAHALLELERDE EKSİKLİK BIRAKMAYACAĞIZ

 İskenderun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeni yapılan parkı Başkan Seyfi Dingil yerinde inceledi. İskenderun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, Bekbele mahallesine yeni bir park kazandırma çalışmaları sürdürülüyor. Çocuklar için çeşitli oyun ekipmanlarının bulunduğu parkın bir bölümü ise sportif alan alan kullanılacak.

İskenderun’da 45 mahallede hiçbir eksiklik bırakmadan her mahalleye çok amaçlı parklar kazandırma düşüncesinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Bekbele’de tamamlanacak parkın çok amaçlı olarak her yaştan insanın yararlanabileceği bir park alanı olacağını belirtti. Daha önce 28 olan mahalle sayısının 45 olması ile birlikte görev sahasının büyümesinden kaynaklı hizmetlerin yükünü kaldırabilecek güce sahip olduklarını söyleyen Başkan Seyfi Dingil;”yeni parklarda her yaştan insan için yeni bir yaşam alanı meydana getirmek hedefindeyiz.

Her mahalleye yeni parklar kazandıracağız. Yeni düzenlemesi yapılan spor park alanı ve yapacağımız çocuk parkında çalışmalarımız devam ediyor. Burada bulunan mahalle sakinleriyle de bir süre sohbet ettim. Vatandaşlarımızın Belediye hizmetlerinden memnun olduklarını duymak ilerleyen günlerde hedeflerimize yaklaşmamıza ışık olmaktadır. Bu duygularla Bekbele halkına içtenlikle sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum”şeklinde konuştu.

Yorum Gönder