Tosyalı: ‘Ayırım Yapmadan Hizmet Yapacağız’

13 Mart 2019 Çarşamba 14:34
Bu haber 56 kez okundu

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’yı, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Cumhur İttifakı Adayı Fatih Tosyalı ziyaret ettiği Suçıkağı, Aşkarbeyli, Gültepe, Yıldırımtepe, Yunus Emre ve Sakarya mahallesinde büyük ilgiyle karşılandı.

Tosyalı: ‘Ayırım Yapmadan Hizmet Yapacağız'

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’yı, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Cumhur İttifakı Adayı Fatih Tosyalı ziyaret ettiği Suçıkağı, Aşkarbeyli, Gültepe, Yıldırımtepe, Yunus Emre ve Sakarya mahallesinde büyük ilgiyle karşılandı.

İskenderun’a dair hedeflerini ve vizyon projelerini anlatan Başkan Adayı Tosyalı, “İnsana hizmet, Allah’ın rızası içindir. Ayrım yapmadan, ayırmadan hizmet yapacağız. Bizim bir menfaat ve gelir beklentimiz yok. Bütün enerjimizi, bütün mesaimizi İskenderun’un menfaatleri için harcayacağız” dedi. Gittiği her mahallede ilgiyle karşılanan Tosyalı, her bir İskenderunluya ulaşmakta kararlı olduğunu ifade etti. Her bir mahallenin dert ve sıkıntılarının çözümü için yola çıktıklarını söyleyen Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Cumhur İttifakı'na İskenderunlu hemşerilerinin büyük ilgi göstermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tosyalı, “Mahalle sakinlerimizin yüzündeki o sevinci, gözünüzdeki ışığı görünce ben çok mutlu oluyorum. Biz sizler için bu göreve talip olduk. Sizin duanız ve Allah rızası için siyaset yapıyoruz. Kentimizin sorunları, mahallemizin sorunları olabilir. Bizim işimiz bu sorunları giderip, daha güzel bir İskenderun için çalışmaktır” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, "Sevgi saygı, hürmet bizim partimizin esasıdır. Bizim partimiz kadın ve gençliğe önem veriyor. Biz Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin öncülüğünde siyaset yapıyoruz. Ne mutlu ki, ona yol arkadaşı olmuşuz. Cumhur İttifakı ülkemizin bütün hedeflerinin gerçekleştirilmesi ittifakıdır" ifadelerini kullandı.

Mahalle toplantılarına katılan AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve meclis üyesi adayları, 31 Mart yerel seçimlerinde İskenderun’un, Türkiye'ye örnek olacak bir sonuç alması için seferber olduklarını söylediler.

Yorum Gönder