Zafer Kıvrak, Başkan Savaş’ın Danışmanı Oldu

17 Ocak 2020 Cuma 18:24
Bu haber 284 kez okundu

İYİ Parti önceki dönem İskenderun ilçe başkanı Zafer Kıvrak, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı (HBB) Lütfü Savaş tarafından Başkan danışmanlığına getirildi.

Zafer Kıvrak, Başkan Savaş'ın Danışmanı Oldu
İYİ Parti önceki dönem İskenderun ilçe başkanı Zafer Kıvrak, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı (HBB) Lütfü Savaş tarafından Başkan danışmanlığına getirildi.

31 Mart yerel seçim sürecinde Millet İttifakı kapsamında CHP ile omuz omuza çalışan İYİ Parti’nin önceki dönem İskenderun ilçe başkanı olan genç siyasetçi Zafer Kıvrak, cesur ve samimi çalışmalarıyla siyaset arenasında her kesimin sempatisini kazanmıştı.

Başarılı, özgüvenli çalışmaları ve kucaklayıcı üslubu ile siyasi çalışmalara omuz veren Zafer Kıvrak; “Geçmişte emperyalist güçlerin karanlık oyunlarıyla birbirini kırıp döken bir süreçten, şimdi artık Vatanını, Bayrağını seven Ülkücülerle Devrimcilerin kol kola girdiği bir süreçteyiz. Birlik beraberlikleriyle Haramileri, vatan hainlerini korkutan bu gençliğin temsilcileriyiz!” vurgusuyla da dikkat çekmişti.

Yeni nesil Siyaset camiasında kısa zamanda sevilen ve yıldızı parlayan genç siyasetçi Zafer Kıvrak HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın danışmanı oldu.

Millet İttifakı adayı olarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı olan Lütfü Savaş, geçtiğimiz günlerde kendi sosyal medya hesabından, ‘danışmanı Zafer Kıvrak ile İskenderun’da bir araya gelerek istişarelerde bulunduğunu paylaştı..

İYİ Parti İskenderun teşkilatının önceki dönem ilçe başkanlığında çalışkanlığı, fedakarlığı ve özgüveni ile dikkat çeken Zafer Kıvrak’ın, başkan Savaş’ın danışmanı olması siyasi çevrelerce takdir ve memnuniyetle karşılandı.

Yorum Gönder