banner45

Kaymakam Özyiğit’ten Mega FM’e Tebrik!

28 Temmuz 2016 Perşembe 11:04
Bu haber 1958 kez okundu

İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit Mega Medya Grubu bünyesindeki Kentin Tek Radyosu ‘Mega FM’ Radyonun kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama ve tebrik mesajı yayımladı. Kaymakam Özyiğit yayımladığı mesajda, Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun başta olmak üzere, emeği geçen tüm yönetici ve ekibini tebrik ederek başarılar diledi.

Kaymakam Özyiğit'ten Mega FM'e Tebrik!
İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit yayımladığı kutlama ve tebrik mesajında; “Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez unsurları kitle iletişim araçlarından olan basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir.

Siz değerli basın mensupları ise oldukça önemli olan toplumun bilgi edinme hakkını yerine getirirken kamu görevi yapan önemli toplumsal aktörlersiniz.

Hızla büyüyen ve gelişen İlçemizin gerek ekonomik, gerekse sosyal olarak geldiği noktada sivil toplum örgütlerinin yanı sıra basın kuruluşlarının katkısı azımsanmayacak derecede büyük olduğu gibi, kamuoyunda "dördüncü kuvvet" olarak ta algılanan basının; habercilik yaparken “ilkeli, dürüst ve tarafsız olması da oldukça önem arz etmektedir.

İskenderun basınının gerek kamuoyu oluşturmada, gerekse kamu adına denetim görevini yerine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi en büyük dileğimizdir.

Bu çerçevede; İskenderun’un gelişmesinde ve kalkınmasında önemli katalizör görevi gören kuruluşlardan birisi olan Medya Grubunuzun bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı girişimleriyle üstlendiği meşakkatli görevi en iyi şekilde icra edeceğine olan inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; 15.08.1994 tarihinde kuruluşunu tamamlayarak, İlçemiz ve çevresinde sosyal, ekonomik ve kültürel gelişmelerin nabzını tutan ve bu yöndeki faaliyetlerini mesleki ilke ve esaslarına uygun bir şekilde gerçekleştirme gayretiyle icra eden Mega FM Radyonuzun kuruluş yıldönümünü en kalbi duygularımla kutlar, bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlarını şahsınızda tebrik eder, habere ulaşma ve haberi kamuoyuna ulaştırma çabalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Yorum Gönder