Kaymakam Özyiğit’ten Mega TV’ye Kutlama!

27 Temmuz 2016 Çarşamba 14:16
Bu haber 2659 kez okundu

İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit Mega Medya Grubu bünyesindeki Mega TV’nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama ve tebrik mesajı yayımladı. Kaymakam Özyiğit yayımladığı mesajda, Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun başta olmak üzere, emeği geçen tüm yönetici ve ekibini tebrik ederek başarılar diledi.

Kaymakam Özyiğit'ten Mega TV'ye Kutlama!
İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit yayımladığı kutlama ve tebrik mesajında; “Günümüzde her insanın bilgiye ulaşma, doğruları öğrenebilme ve kendi fikirlerini ifade edebilme özgürlüğünün en temel hak olduğu görüşü, modern dünyada tartışmasız kabul görmektedir.

Bu manada basın, kamu adına gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleği olarak ön plana çıkmaktadır. Bu yönüyle demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir. Yazılı, işitsel ve görsel kanallar aracılığı ile yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları üstlenmektedir. İlçemiz ve çevresinde ki basın-yayın çalışanlarının bu sorumluluk bilinciyle yaptıkları ve yapacakları duyarlı çalışmaların İlçemizin her alanda başarıya ulaşmasında büyük katkı sağlayacağına inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle;

26.07.1994 tarihinde yayın hayatına başlayarak, İlçemiz ve çevresinde sosyal, ekonomik ve kültürel gelişmelerin nabzını tutan ve bu yöndeki faaliyetlerini mesleki ilke ve esaslarına uygun bir şekilde gerçekleştirme gayretiyle icra eden, ayrıca medya grubunuzun lokomotifi durumunda olan Mega Televizyonu’nun kuruluş yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutlar, bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlarını şahsınızda tebrik eder, habere ulaşma ve haberi kamuoyuna ulaştırma çabalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Yorum Gönder